У складу са чланом 94. Закона о заштити  животне средине („Службени гласник Републике Српске“ бр.71/12 и 79/15), и члана 5 Правилника о поступку ревизије и обнављања еколошких дозвола (Службени гласник РС број: 28/13) за производне  погоне и стовариште  грађевинског материјала пословном субјекту д.о.о  „Рамаж“  Чајниче смјештене у Миљену, општина Чајниче. Одјељење за привреду, финансије  и друштвене дјелатности  Општинске управе општине Чајниче објављује јавни позив за

ЈАВНИ УВИД У ЗАХТЈЕВ ЗА ОБНОВУ  ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ И ПРИЛОЖЕНУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ

Позива се заинтересована јавност да може извршити увид у наведени захтјев и садржину документације, за обнову еколошке дозволе за производне  погоне и стовариште  грађевинског материјала пословном субјекту д.о.о  „Рамаж“  Чајниче у Миљену.

Јавни увид се може извршити у згради  општине  Чајниче, канцеларија број 6. радним даном од 07 до 15 часова.

Јавни увид траје до 15.09.2023.године, до када се могу доставити примједбе, приједлози и мишљења у вези наведеног.

Број: 04-96-23/23

Датум: 15.08.2023.године.

НАЧЕЛНИК ОДЈЕЉЕЊА
Младен Јањић дипл.ецц. с.р

2 Responses

1. Amazing things here. I’m very happy to see your article.
    Thank you a lot and I’m taking a look ahead to
    contact you. Will you please drop me a mail?

2. Thank you for the information, it will help me cope with everyday problems.. At the moment if I need freelancer services for example to make a website, order seo promotion of the site, place backlinks, write texts, process images, etc. I order here https://goo.su/aO1guU . Offers start at $10.