Начелника одјељења за привреду, финансије и друштвене дјелатности (П.О. Начелника) :

МЛАДЕН ЈАЊИЋ,дипломирани економиста

Контакт телефон : 058/315-144

Е-мail : ocajnice2@teol.net

НАДЛЕЖНОСТИ ОДЈЕЉЕЊА:

стручне, управне и административне послове који се односе на студијске и аналитичке послове из области привреде и друштвених дјелатности (индустрија, пољопривреда, шумарство и водопривреда, трговина, угоститељство, туризам, занатство, саобраћај и везе, здравствена и социјална заштита, предшколско, основно и средње образовање, спорт, омладину, невладине организације, популациона политика), послове стратешког планирања и управљања развојем, припрему просторно-планске документације, издавање локацијских и урбанистичко техничких услова и одобрења за грађење, технички преглед и употребне дозволе изграђених објеката, контрола инвестиционо-техничке документације, надзор у области грађења и заштита животне средине, стамбене послове у складу са Законом и другим прописима, коришћење градског грађевинског земљишта, утврђивање накнада и друго, послове из области заједничке комуналне потрошње (водовод и канализација) стручне и друге послове који се односе на праћење остваривања политике финансирања у општини, припрему нацрта буџета, завршног рачуна, прати приходе и извршење расхода буџета, вршења контроле правилности и законитости коришћења буџетских средстава, финансијско, материјално и рачуноводствено  пословање општинске управе  и других корисника који се финансирају из буџета општине, послове инспекцијског надзора у области тржишне инспекције, санитарне инспекције, ветеринарске инспекције, инспекције за друмски саобраћај и путеве, грађевинске инспекције, водопривредне инспекције и заштите животне средине, послове комуналне полиције као и друге послове који се ставе у надлежност Одјељења.

ОРГАНИЗАЦИОНЕ ЈЕДИНИЦЕ:

–    Одсјек за стратешко планирање, привреду, урбанизам и друштвене дјелатности

• Шеф одсјека :
  • Контакт телефон :

–    Одсјек за буџет и финансије

• Шеф одсјека : Мирослав Фуртула
  • Контакт телефон : 058/310-081
  • E-mail : racunovodstvo.cajnice@gmail.com

–    Одсјек за инспекције и комуналну полицију

• Шеф одсјека : Момир Драгаш
  • Контак телефон : 058/315-404