Правилником о додјели студентских стипендија општине Чајниче („Службени гласник општине Чајниче“ бр. 8/19) у члану 4. прописано је да студентима који једном остваре право на стипендију од стране општине Чајниче и исту уредно примају, признаће се право све до завршетка студија уз услов да благовремено доставе доказ о упису у наредну годину студија. Такође право, на стипендију, стипендиста губи уколико два пута узастопно обнови исту годину студија.

Стим у вези овим путем обавјештавају се сви студенти са подручја општине Чајниче, који су у школској 2022/2023.години били корисници стипендије општине Чајниче да доставе потврду, односно увјерење, да су испунили све услове за упис наредне године студија, на писарницу општинске управе општине Чајниче, најкасније до 30.11.2023.године како би се на вријеме могла припремити документација за закључивање нових уговора о стипендирању, односно продужило стипендирање за нову школску 2023/2024.годину.

С поштовањем!

ОБАВЈЕШТЕЊЕ