Датум објаве 14.11.2023.године.

Начелник општине Чајниче расписао је конкурс за додјелу студентских стипендија из буџета општине Чајниче за школску 2023/2024.годину.

Стипендије се додјељују за једну наставну годину и исплаћиваће се за 10 мјесеци (трајање наставне године), а студентима који су стекли статус апсолвента стипендија ће се исплаћивати за додатна 3 мјесеца почев од стицања статуса апсолвента.

Пријављени кандидати на конкурс за додјелу стипендије морају испуњавати следеће опште услове :

Број студената, корисника стипендије, као и висину појединачних стипендија утврдиће Начелник општине, сходно расположивим средствима за ову намјену утврђеним у Буџету општине Чајниче.

Kонкурс је објављен на огласној табли Општинске управе општине Чајниче и интернет страници www.opstinacajnice.rs.ba.

Рок за подношење пријава је до 08. децембра 2023.године.