MИРОСЛАВ ЂУРЂЕВИЋ

дипл.правник

Контакт тел : 058/310-380; факс : 058/315-404;

Надлежности службе : За потребе Скупштине општине и скупштинских радних тијела обавља стручне, административне, техничке и друге послове, припрема материјале за сједнице скупштине општине и колегија скупштине општине, пружа стручну помоћ одборницима у вршењу одборничких права и дужности, врши стручне и административно-техничке послове за потребе клубова одборника, сарађује са Одјељењима Административне службе општине и пружа стручну помоћ при изради нацрта и приједлога аката које доноси скупштина општине, обавља организационе и друге послове из надлежности скупштине општине у складу са Статутом општине и Пословником Скупштине општине,
      За потребе Начелника општине, врши стручне, организационе и административне послове из надлежности Начелника општине, припрема нацрте одлука, правилника и других аката које доноси начелник, припрема нацрте одлука у другом степену по жалбама на првостепена рјешења административне службе општине у складу са прописима, припрема приједлоге и мишљења о статутима и другим општим актима предузећа и установа чији је оснивач општина, обавља послове обраде захтјева и других поднесака странака и организација упућених Начелнику општине обавља послове јавних набавки у складу са Законом о јавним набавкама и другим подзаконским прописима, обавља послове јавног обавјештавања о активностима органа општине, обезбјеђује коришћење материјалних и људских потенцијала у одјељењима Административне службе  у складу са пренијетим овлашћењима даје стручне савјете и врши друге послове из надлежности Начелника општине и Административне службе општине .
Стручном службом руководи секретар Скупштине општине .

Радна мјеста у Стручној служби

Редни број

Н а з и в  р а д н о г  м ј е с т а

Број